1. Sākums
  2. Objekti
  3. Lēdurgas biblioteka
Lēdurgas biblioteka

Lēdurgas bibliotēka ir Siguldas novada Lēdurgas pagasta kultūras, izglītības un informācijas iestāde. Bibliotēka nodrošina plašas informācijas pieejamību, sekmē kultūras mantojuma apzināšanu un popularizēšanu, rada vidi, kurā katrs klients ir gaidīts, darbojas kā informatīvais un zināšanu atbalsts gan formālajai izglītībai, gan izglītībai mūža garumā.

No 1982. gada bibliotēka atrodas kultūras namā. 2013. gadā bibliotēka atzīmēja savas pastāvēšanas 100 gadu jubileju ar dažādām aktivitātēm un interesantu pasākumu ,,Gaismai būt!”. Bibliotēkā klientiem pieejams plašs grāmatu, preses, novadpētniecības materiālu klāsts, astoņi datori ar interneta pieslēgumu, printeris, kopētājs, bezmaksas datu bāzes ,,Letonika” un ,,Lursoft”. Bibliotēkas krājums ir ievadīts elektroniskajā katalogā un lietotāju apkalpošana notiek elektroniski – http://salaspils.biblioteka.lv/Alise/lv/30/home.aspx.

Bibliotēkas vadītāja

Līga Rostoka

Plašāku informāciju par bibliotēkas darbību iespējams uzzināt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē sadaļā “Bibliotēkas“.

Lēdurgas biblioteka jaunumi

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs