1. Sākums
  2. Objekti
  3. Atmodas bibliotēka
Atmodas bibliotēka

Atmodas bibliotēka darbojas bijušajā Lodes muižas ēkā. Ēku rekonstruēja 1996. gadā, bet 2006. gadā tika veikts kapitālais remonts. Bibliotēka ir neliela, lietotāji ir pagasta iedzīvotāji. Raksturīgi, ka bibliotēkas pakalpojumus izmanto visa ģimene. Bibliotēka nodrošina visiem lietotājiem brīvu, neierobežotu nepieciešamās informācijas un literatūras saņemšanu. Bibliotēkas krājumā ir 2421 dokuments. Krājumu turpinu pilnveidot un paplašināt ar šodienas vajadzībām un aktualitātēm atbilstošu literatūru, ievērojot lasītāju pieprasījumu. Lietotājiem pieejami 3 datori ar interneta pieslēgumu, bezvadu internets, printēšanas un kopēšanas pakalpojumi. Svarīgi ir zināt, ka šobrīd bez maksas ir pieejamas datu bāzes LURSOFT un Letonika.
LURSOFT (www.news.lv) datu bāzē ir pieejami visi lielie nacionālie laikraksti, kā arī apmēram 20 reģionālo laikrakstu.
Letonika.lv ir sabiedrības Tilde veidotais un uzturētais latviskais uzziņu un tulkošanas portāls ar plašu digitālo enciklopēdiju, vārdnīcu un terminu klāstu latviešu valodā. Te atradīsiet arī informāciju par Latvijas vēsturi, kultūru, dabu, cilvēkiem, novadiem.

Bibliotēkas vadītāja

Marta Krišjāne

Plašāku informāciju par bibliotēkas darbību iespējams uzzināt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē sadaļā “Bibliotēkas“.

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs