LAT
 Krimuldas novada dome / Novada dome
Krimuldas novada dome
·  Vadība
·  Deputāti
·  Pastāvīgās komitejas, komisijas un padomes
·  Domes sēdes
·  Domes sēžu protokoli
·  - Protokolu arhīvs
·  Budžets
·  Citi dokumenti
·  Pakalpojumi
Krimuldas novada dome
Parka iela 1, Ragana,
Krimuldas pagasts,Krimuldas novads
Latvija, LV-2144

+371 67976868
+371 67976869
dome@krimulda.lv



















otrdiena, 24. oktobris, 2017         

<-atpakaļ

KOMITEJAS: 


IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA KOMITEJA 

Artūrs Caucis, Erlends Eisaks, Edgars Gabranovs, Linards Kumskis, Ance Pētersone, Ziedonis Skrivļa, Mārtiņš Zemītis.

Par komitejas piekšsēdētāju ievēlēts Ance Pētersone

Priekšsēdētājas vietnieks Linards Kumskis  

Sēdes notiek katra mēneša otrajā otrdienā plkst. 16:00


 


ATTĪSTĪBAS KOMITEJA


Zane Berdinska, Jānis Eisaks, Jānis Krieviņš, Gatis Megris, Linards Kumskis, Ziedonis Skrivļa, Ingus Kauliņš. 

Par komitejas priekšsēdētāju ievēlēts Linards Kumskis 

Priekšsēdētāja vietniece Zane Berdinska 

Sēdes notiek katra mēneša otrajā ceturtdienā plkst. 15:00 


 


SOCIĀLO JAUTĀJUMU KOMITEJA

Artūrs Caucis, Edgars Gabranovs, Erlends Eisaks, Ance Pētersone, Juris Salmiņš, Zane Segliņa, Mārtiņš Ozoliņš. 

Par komitejas priekšsēdētāju ievēlēts Juris Salmiņš 

Priekšsēdētāja vietniece Zane Segliņa 

Sēdes notiek katra mēneša otrajā otrdienā plkst. 15:00


 


FINANŠU KOMITEJA

Zane Berdinska, Artūrs Caucis, Jānis Krieviņš, Linards Kumskis, Ance Pētersone, Juris Salmiņš, Ziedonis Skrivļa, Mārtiņš Zemītis. 

Finanšu komitejas sēdi vada domes priekšsēdētājs Linards Kumskis

Priekšsēdētāja vietnieks Juris Salmiņš  

Sēdes notiek katra mēneša trešajā trešdienā plkst. 15:00 

 

 Domes kārtējās sēdes notiek katra mēneša ceturtās nedēļas piektdienā plkst. 10:00

KOMISIJAS :  

ADMINISTRATĪVĀ KOMISIJA Rita Deiča, Edgars Gabranovs, Ija Kivlina, Jānis Krieviņš,  Laimonis Ozols, Agita Kandavniece
  
IEPIRKUMU KOMISIJA  Linards Kumskis, Andris Harkevičs, Normunds Ignatovs, Laimonis Ozols
  
PRIVATIZĀCIJAS KOMISIJA  
  
MEŽU JAUTĀJUMU KOMISIJA   Normunds Ignatovs, Laimonis Ozols, Gatis Megris 
  
IZSOLES KOMISIJA  Linards Kumskis, Daiga Gailīte, Aija Zvidriņa, Monika Munda
  
CIVILĀS AIZSARDZĪBAS KOMISIJA  

Priekšsēdētājs -  Linards Kumskis,  domes priekšsēdētājs

priekšsēdētāja vietnieks - valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka norīkota Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersona

  
DZĪVOKĻU JAUTĀJUMU KOMISIJA   Aija Zvidriņa, Laima Kestere  
  
APBALVOJUMU IZVĒRTĒŠANAS KOMISIJA  Aivars Bunķis, Maija Kalniņa, Ināra Krasovska, Jānis Upītis, Līvija Ustupa, Aija Zvidriņa 
  
LAUKSAMINIECĪBAS ZEMJU DARĪJUMU UZRAUDZĪBAS KOMISIJA  Rita Deiča,  Agita Kandavniece, Agrita Meistere,  Anita Viškere, Māra Steķe
   
KOKU NOVĒRTĒŠANAS KOMISIJA  Laimonis Ozols, Ilze Rubīna, Anita Viškere 
   
MEDĪBU KOORDINĀCIJAS KOMISIJA

Krimuldas novada pārstāvis -  Ingus Kauliņš 

Lauku atbalsta dienesta pārstāvis - LRLP Kontroles un uzraudzības dienesta vecākais inspektors Ainārs Naglis 

Valsts meža dienesta pārstāvis - Rīgas reģionālās virsmežniecības Inčukalna nodaļas vecākais mežzinis Normunds Gerbis 

Katras mednieku apvienības pilnvarotais pārstāvis 

 

PADOMES :

JAUNATNES LIETU KONSULTATĪVĀ PADOME  Santa Irbe, Fēlikss Rencis, Anna Zvejniece, Santa Kaire, Silvestrs Sebris, Kristīne Liepiņa, Ilze Ulme, Gunārs Vilde, Linards Kumskis
 
SPORTA ATTĪSTĪBAS PADOME

Madara Ansone, Kārlis Ozols - Ozoliņš, Līga Ozoliņa, Jānis Upītis, Haralds Salmiņš, Ziedonis Skrivļa, Zane Berdinska, Santa Kaire, Artūrs Caucis
 

<< Oktobris 2017 >>
POTCPSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031