LAT
 Krimuldas novada dome / Noderīgi
Krimuldas novada dome
Krimuldas novada dome
Parka iela 1, Ragana,
Krimuldas pagasts,Krimuldas novads
Latvija, LV-2144

+371 67976868
+371 67976869
dome@krimulda.lv

 Ūdens skaitītāju rādījumu iesniegšana

* * * * *

 
 
 
 
 
 
 
 



















ceturtdiena, 27. jūlijs, 2017         

37701

Krimuldas novada skolēnu autobusu maršrutu laiki
03.09.2016


Krimuldas vidusskolas skolēnu autobusu maršruti 2016./2017. mācību gadā no 01.09.2016.


1.maršruts Bīriņi-Ragana - 20 km

7.30 – Ragana                        

7.45 – Bīriņi                               

7.55 – Krimuldas vidusskola             

                                     

2. maršruts Lēdurga-Krimuldas vidusskola 48 km

7.20 – Bīriņi

7.30 – Vidriži

7.35 – Rentes

7.40 – Lēdurgas bērnu dārzs

7.43 – Lēdurgas Aģes veikals

7.48 – Dzirnieki

7.55 – Bīriņu krustojums

7.58 – Sūbri

8.02 – Eikaži

8.05 – Zutiņi

8.08 – Grasis

8.10      – Mangaļi

8.15 – Krimuldas vidusskola


3. maršruts Sējas veikals-Krimuldas vidusskola - 21 km

(mikroautobuss)

8.05 – Tautas nams 

8.10 – Dūmlogi

8.15 – Sēja

8.23 – Brieždzirnavas 

8.25 – Zemitāni 

8.30 – Krimuldas vidusskola

                                     

4.maršruts Inciems-Turaida- Krimuldas vidusskola – 55 km

7.05 – Ragana                               

7.10 – Krimuldas sanatorijas krustojums

7.12 – Bušelis                              

7.15 – Stenderes                              

7.20 – Grasis

7.25 – Eikaži 

7.27 – Ģīmji 

7.35 – Inciems

7.42 – Turaidas skola 

7.45 – Igauņi 

7.50 – Turaida

7.55 – Putniņi 

8.00 – Krimuldas vidusskola


5.maršruts Loja – Sēnīte - Krimuldas vidusskola 35 km

8.00 – Krimuldas vidusskola

8.10 – Loja

8.15 – Sēnīte

8.25 – Sunīši

8.40 – Krimuldas vidusskola


            6.maršruts  Krimuldas vidusskola-Inciems-Turaida 38 km      

15.00 – Krimuldas vidusskola            

15.10 – Eikaži

15.20 – Inciems                          

15.35 – Turaida                         

15.50 – Krimuldas vidusskola      


7. maršruts  Krimuldas vidusskola-Sunīši – Grasis 35 km

15.00 – Krimuldas vidusskola            

15.10 – Sunīši

15.20 – Sanatorijas ceļa gals

15.25 – Bušelis 

15.30 – Grasis 

15.40 – Krimuldas vidusskola                              


8.maršruts Krimuldas vidusskola- Bīriņi - 20 km

15.50 – Krimuldas vidusskola            

16.00 – Bīriņi                               

16.10 – Krimuldas tautas nams                          


9. maršruts Krimuldas vidusskola-Lēdurga – 58 km

16.40 – Krimuldas vidusskola      

16.50 – Bīriņi

17.00 – Bīriņu – Eikažu krustojums

17.15 – Dzirnieki 

17.20 – Lēdurgas bērnu dārzs

17.25 – Rentes  

17.30 – Vidriži                        

17.35 – Skultes             

17.40 – Bīriņi                              

17.50 – Krimuldas vidusskola                         

      

10. maršruts Krimuldas vidusskola-Sēnīte - 35 km

16.35 – Krimuldas vidusskola

16.40 – Murjāņu SĢ   

16.47 – Sēnīte

16.55 – Murjāņi 

17.00 – Murjāņu SĢ

17.05 – Loja  

17.15 – Sunīši 


11. maršruts Krimuldas vidusskola-Inciems-Turaida - 62 km

16.40 – Krimuldas vidusskola

16.50 – Sanatorijas ceļa gals 

16.57 – Stenderes 

17.00 – Grasis

17.05 – Eikaži 

17.10 – Sūbri    

17.20 – Inciems 

17.40 – Turaida 

17.50 – Ragana 

17.55 – Sunīši 


Ja uz vietas būs tikai 1 skolēnu autobuss, 10.maršruts sāksies plkst.16.00


12.maršruts Krimuldas vidusskola-Sējas veikals - 21 km

16.40 – Krimuldas vidusskola

16.45 – Ziemeļu kapi

16.48 – Dūmlogi 

16.55 – Sēja

17.05 – Brieždzirnavas 

17.15 – Krimuldas tautas nams


Jaunām zināšanām un piedzīvojumiem bagātu mācību gadu!




      Atpakaļ
<< Jūlijs 2017 >>
POTCPSSv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31