LAT
 Krimuldas novada dome / Vakances
Krimuldas novada dome
Parka iela 1, Ragana,
Krimuldas pagasts,Krimuldas novads
Latvija, LV-2144

+371 67976868
+371 67976869
dome@krimulda.lv

sestdiena, 20. oktobris, 2018

Krimuldas novada dome aicina darbā kapu uzraugu/-dzi Lēdurgas kapos
05.09.2018

Amata mērķis: Nodrošināt Lēdurgas kapu teritorijas pārraudzību
Prasības pretendentiem:

•      Pamata izglītība
•      Valsts valodas zināšanas.
•      Atbildības sajūta, disciplinētība, pacietība, sapratne.
•      Spēja patstāvīgi plānot un organizēt darba izpildi.
•      Labas komunikācijas prasmes, spēja saprasties, uzklausīt citus, saglabāt konfidencialitāti un toleranci.

Galvenie pienākumi:
•      Veikt nelaiķu reģistrāciju kapu žurnālā.
•      Ierādīt kapa vietas.
•      Nodrošināt kapu pārraudzību ikdienā.
•      Veikt kapu un kapličas uzkopšanas darbus.
•      Piedalīties kapu svētkos un mirušo piemiņas dienu pasākumos.
•      Darba inventāra iegādes apjoma plānošana.
•      Darba inventāra aprites pārraudzība un uzglabāšana
Piedāvājam:
•      dinamisku darbu;
•      garantētu atalgojumu;
•      sociālās garantijas.

Pretendentam jāiesniedz:

    CV, pieteikuma vēstule.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 2018. gada 26. septembrim plkst. 17.00. uz e-pastu: dome@krimulda.lv  vai pa pastu: Krimuldas novada dome, Parka iela 1, Ragana, Krimuldas pagasts, Krimuldas novads LV-2144. Uzziņas pa tālruni 67978521 vai 29120085 (izpilddirektors L. Ozols)
          Krimuldas novada dome apņemas izmantot amata pretendentu personas datus tikai pretendenta izvērtēšanai saistībā ar darba sludinājumā minētām prasībām.

<< Oktobris 2018 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031