LAT
 Krimuldas novada dome / Vakances
Krimuldas novada dome
Parka iela 1, Ragana,
Krimuldas pagasts,Krimuldas novads
Latvija, LV-2144

+371 67976868
+371 67976869
dome@krimulda.lv

sestdiena, 20. oktobris, 2018

Krimuldas novada dome aicina darbā Inciema ciemata labiekārtošanas darbu organizatoru/-i
05.09.2018

Amata mērķis: Veikt Inciema ciemata labiekārtošanas darbu organizāciju.

Prasības pretendentiem:

• Vidējā tehniskā, profesionālā izglītība.

• Valsts valodas zināšanas.

• Atbildības sajūta, disciplinētība, pacietība, precizitāte un spēja argumentēt pieņemto lēmumu vai veikto darbību.

• Spēja patstāvīgi plānot un organizēt darba izpildi noteiktajā termiņā, un veikt darbu patstāvīgi.

• Labas komunikācijas prasmes, spēja saprasties, uzklausīt citus, saglabāt konfidencialitāti un toleranci.

Galvenie pienākumi:

• Labiekārtošanas pasākumu plānošana Inciemā un tai pieguļošā teritorijā.

• Darbu organizēšana un vadīšana.

• Stādījumu plānošana, stādīšana, ravēšana, laistīšana, miglošana, puķu pavairošana, celiņu slaucīšana, lapu grābšana u.c. darbu veikšana.

• Zālienu kopšana Inciema teritorijā.• Darba inventāra iegādes apjoma plānošana.• Darba inventāra aprites pārraudzība un uzglabāšana.

Piedāvājam:

• dinamisku darbu;

• garantētu atalgojumu;

• sociālās garantijas.

Pretendentam jāiesniedz: CV, pieteikuma vēstule.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 2018. gada 26. septembrim plkst. 17.00. uz e-pastu: dome@krimulda.lv  vai pa pastu: Krimuldas novada dome, Parka iela 1, Ragana, Krimuldas pagasts, Krimuldas novads LV-2144. Uzziņas pa tālruni 67978521 vai 29120085 (izpilddirektors L. Ozols)

Krimuldas novada dome apņemas izmantot amata pretendentu personas datus tikai pretendenta izvērtēšanai saistībā ar darba sludinājumā minētām prasībām.

<< Oktobris 2018 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031