LAT
 Krimuldas novada dome / Kultūra un sports
Krimuldas novada dome
·  Krimuldas tautas nams
·  - Krimuldas tautas nama kolektīvi
·  Krimuldas bibliotēka
·  Lēdurgas kultūras nams
·  Inciema bibliotēka
·  Turaidas bibliotēka
·  SAC "Namiņš"
·  Sporta pasākumi novadā
·  Lēdurgas sporta centrs
·  Lēdurgas bibliotēka
·  Atmodas bibliotēka
Krimuldas novada dome
Parka iela 1, Ragana,
Krimuldas pagasts,Krimuldas novads
Latvija, LV-2144

+371 67976868
+371 67976869
dome@krimulda.lvsestdiena, 20. oktobris, 2018         

<-atpakaļ
86342

Bērnu diena "Ieskandinām vasariņu.”
31.05.2018


Sestdien, 26.maijā Lēdurgu piepildīja bērnu čalas un smiekli. Jau par tradīciju ir kļuvis tieši maija nogalē pirms došanās vasaras brīvdienās ar plašu koncertprogrammu atzīmēt mācību gada  un Lēdurgas kultūras nama bērnu kolektīvu sezonas noslēgumu.Tā nu šoreiz  vasariņu ieskandināja un iedancināja muzikāli attīstošā grupa un bērnu ansamblis ‘’Kastanīši’’( vadītāja Marita  Mazureviča-Motte), pirmsskolas bērnu deju kolektīvs un 1.-4.klašu deju kolektīvs ( vadītāja Ieva Lapsa), 5-6. klašu deju kolektīvs (vadītāja Ilva Balode), folkloras kopa ‘’Putni’’ ( vadītāja Ilze Kļaviņa), G.Merķeļa Lēdurgas pamatskolas ansamblis - Anda, Madara, Laura, Sabīne, Kate, Linda, Klaudija, Markuss ( skolotāja Mārīte Leimane).

Ar savu vokālo sniegumu skatītājus priecēja konkursa ‘’Krimuldas novada Cālis 2018’’ dalībnieki: Marta Rostoka, Mārtiņš Bērziņš, Luīze Anna Šemeta (skolotāja Marita Mazureviča –Motte). Koncertu kuplināja un klavieru spēli demonstrēja Harijs Artūrs Podnieks un  Linda Trukšāne.  Mazliet vairāk kā stundu ilga koncertprogramma, pēc kuras sekoja rotaļprogramma kopā ar koncerta vadītājiem Sprīdīti un Puķu meiteni no Pasaku Nama.Paralēli priekšņesumiem rosījās radošās darbnīcas, ko vadīja M.Pīlāgas  mākslas un mūzikas skolas direktore Eva Keiša ar saviem čaklajiem palīgiem. Tajās svētku apmeklētāji varēja pagatavot vēdeklīšus un bundziņas.

Svētkos bija iespējams apgleznot un izdekorēt sejas, ko prasmīgi veica Andīna Bebre. Šai nodarbei bija liela piekrišana,  īpaši jau meitenes vēlējās sevi izskaistināt…

Šķiet, vislielāko piekrišanu guva piepūšamā atrakcija Lokomotīve un Mārtiņa ziepju burbuļi. Burvīgi bija tas, ka apmeklētāji paši varēja pamēģināt izveidot lielos ziepju burbuļus. Šī nodarbe bija saistoša gan bērniem, gan bērnu vecākiem.Tā, neskatoties uz karsto laiku, trīs stundas paskrēja nemanot. Īsti vietā šādā tveicē bija pasākuma dalībniekiem dotā  iespēja noslēgumā atvēsināties ar saldējumu. Visi koncerta dalībnieki saņēma gardus kārumus. Par to vislielākais paldies Krimuldas novada domei, Lēdurgas kultūras namam un Sarkanā Krusta Lēdurgas nodaļai, personīgi Anitai Miķelsonei.

Gribas vēlēt, lai visiem bērniem- pasākuma dalībniekiem un pulciņu vadītājiem izdodas vasarā kārtīgi atpūsties, izbaudīt saules svelmi un ūdens valgmi, uzkrāt enerģiju, lai spēka pilni septembrī varētu uzsākt jauno mācību un radošā darba sezonu!

Lēdurgas kultūras nama direktore Ilze Runce


Ielādēju...      Atpakaļ
<< Oktobris 2018 >>
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031